Fundacja Gazety Podlaskiej - Strona Główna

STRONA FUNDACJI GAZETY PODLASKIEJ IMIENIA PROFESORA TADEUSZA KŁOPOTOWSKIEGO - SIEDLCE

OVERVIEW

This site fundacjagp.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the better). We have sifted twenty pages within the web page fundacjagp.pl and found forty-one websites linking to fundacjagp.pl.

FUNDACJAGP.PL RANKINGS

This site fundacjagp.pl is seeing variant amounts of traffic all over the year.
Traffic for fundacjagp.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjagp.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjagp.pl

LINKS TO WEB PAGE

Program7 TV Wiadomości, reportaże, wykłady, filmy oraz relacje z wydarzeń kulturalnych.

Poniedziałek, Kwiecień 16, 2018. PIOTR ĆWIK polityk, samorządowiec, wojewoda małopolski. Dr Jacek Bartosiak - zrozumieć siłę i słabości Polski. Poszukiwanie grobów ofiar terroru komunistycznego w Krakowie i Małopolsce - dr Dawid Golik. Projekt Zdrowie - Wykłady o zdrowym stylu życia - Miechów. Rozmowy o zdrowiu - Część III Medycyna chińska - rozmowa z Małgorzatą Koszyk. Możliwość komentowania PIOTR ĆWIK polityk, samorządowiec, wojewoda małopolski. PIOTR ĆWIK polityk, samorządowiec, wojewoda małopolski.

WHAT DOES FUNDACJAGP.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjagp.pl Mobile Screenshot of fundacjagp.pl Tablet Screenshot of fundacjagp.pl

FUNDACJAGP.PL HOST

We caught that a single root page on fundacjagp.pl took two thousand one hundred and eighty-four milliseconds to download. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
79.96.49.37

SERVER OPERATING SYSTEM

I discovered that this domain is using the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

Fundacja Gazety Podlaskiej - Strona Główna

DESCRIPTION

CONTENT

This site states the following, "Zachowana nagrania oryginalnych audycji Radia." Our analyzers noticed that the web page also stated " Informacje pisemne na temat Radia Solidarność Siedlce." The Website also stated " Lista tajnych współpracowników organów bezpieczeństwa z b. województwa siedleckiego z lat 1944-90. Lista funkcjonariuszy organów bezpieczeństwa b. Lista TW potwierdzonych przez IPN. Dokumenty pokazujące działalność organów bezpieczeństwa. Dodano nowe notki tajnych współpracowników. Dodano nowe notki tajnych współpracowników." The website's header had fundacja gazety podlaskiej imienia profesora tadeusza kłopotowskiego siedlce solidarność podziemie prasa as the most important keyword.

VIEW MORE WEB PAGES

FUNDACJA PROMOCJI MUZYKI I TERAPII - GREEN

Fundacja GREEN promuje muzykę jako uniwersalny środek terapeutyczny leczący duszę i ciało. Wykorzystujemy jej walory lecznicze, pamiętając że od wieków przynosi ukojenie. Organizując koncerty i festiwale upowszechniamy muzykę w jej różnych formach. Dowiedz się więcej o Fundacji GREEN. Kolędy, jazz i przysłupowa architektura. Magii całemu przedsięwzięciu nadała architektura domu przysłupowego z 1822 r. W 2005 roku miała miejsce.

Fundacja HASCO-LEK - Podaruj zdrowie nie tylko sobie

Działamy na rzecz rozwoju edukacji i młodych talentów. Wsparcie działalności organizacji pozarządowych i instytucji publicznych.

Fundacja im. Zbigniewa Herberta

Poeci i krytycy o twórczości Herberta. Poeci i krytycy o twórczości Herberta. 72 1024x768 Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE wesprzyj fundację. Zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji prasowej, podczas której ogłoszono nazwisko Laureata Międzynarodowej Nagrody Literackiej im. Zbigniewa Herberta ogłosiła nazwisko laureata Międzynarodowej Nagrody Literackiej im. Obejrzyj nasz kanał na Youtube. Obejrzyj nasz kanał na Youtube.

Fundacja Helpful Hand - Pomoc chorym na SM.

Stwardnienie rozsiane nie jesteś sam. Jak okazywać wsparcie w chorobie? Co łączy SM z paleniem i bakteriami jelitowymi? Chorym na stwardnienie rozsiane. Subkonta na rehabilitacje i leczenie. Ludziom chorym na stwardnienie rozsiane. ZAPRASZAMY NA KAPELE SERC 2018. ZAPRASZAMY DO PROJEKTU WYBIERAM AKTYWNOŚĆ! Szanow.

FUNDACJA im. DR MACIEJA HILGIERA - WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Zajmuję się kwestiami leczeniem chorób przewlekłych. Została ustanowiona w 2008 r. Do jej głównych celów należy działanie na rzecz podniesienia poziomu naukowego i klinicznego w zakresie nowoczesnych metod leczenia chorób przewlekłych i udostępnianie postępów w tej dziedzinie polskim lekarzom i pielęgniarkom. Film Uderzyć w czuły punkt - terapia celowana. Szansą dla pacjentów z rakiem płuca.